‘Sözde Değil Özde Temizlik’ parolası ile 2004 yılında bugüne hizmet vermekte olan firmamız, Bucak’ta bulunan tesisimizde Halı Yıkama, Koltuk ve Yorgan Temizliği hizmetleri verilmekte olup, Burdur Merkez, Bucak, Ağlasun, Bağsaray, Çeltikçi, Gündoğdu, Kestel, Kızılkaya, Susuz ve Dağbeli bölgelerine ulaşılmaktadır.
 
       
 
Kurulduğu yıldan bu yana daha kaliteli hizmeti daha fazla sunma, ve tüketici menfaatlerini ön planda tutma ilkesiyle çalışan firmamız yıllık ortalama 100.000 m2 yıkama kapasitesine sahiptir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni yıkama araçları ile tecrübesini birleştiren firmamız, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalite ve güvenilir hizmeti en iyi şekilde sunmayı amaçlamaktadır.
 
       
 

Vizyonumuz:

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

 
       
 

Misyonumuz:

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bölgemize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.